page loader

Kullanıcı Deneyimi (UX) ANLAŞILIR. KOLAY. ÇÖZÜM.

Kullanıcı Deneyimi Nedir?

Kullanıcı deneyimi tasarımı yeni bir ürün ya da hizmet oluşturma sürecinde, tüketicinin beklentisini karşılamak için atılacak ilk adımdır. Pazarlamacılar için araştırmalar ve sezgisel tasarımın bir araya geldiği bu süreç çok önemlidir. Çünkü böylece hem ilk satın alma kararına etkide bulunur hem de uzun süreli kullanıcı memnuniyeti sağlayabilirler.

Kullanıcı Deneyimi Hizmetlerimiz

Oturum İzleme

Fare akışı, tıklamaları, fare hareketini, kaydırma parçalarını, formları ve daha fazlasını izler. CCTV gibi, sitenizdeki her ziyaretçiden gelen etkinliğin bir kaydını gösterir.
Daha fazla bilgi edinin

Isı Haritası

Ziyaretçilere hangi öğelerin ilgi çekici olduğunu gösteren tıklama/dokunma ve hareketleri ısı haritasıyla belirleriz. Bu, sitenizdeki her sayfayı iyileştirmek için gezinme ve ilgi çekmeyi kolaylaştırır.
Daha fazla bilgi edinin

Form Analizi

Fare akışları, ziyaretçilerin formlarla etkileşimini izler. Her bir ilgili form alanı için bırakmalar, doldurmalar, boş sunumlar, hatalar ve daha fazlasını ölçer ve gerçek zamanlı olarak filtrelenebilir.
Daha fazla bilgi edinin

Geri Bildirim

Ziyaretçileriniz neler olup bittiğini size anlatsın. Belirli bir kitleyi saniyeler içinde hedeflemek için özel, etkileşimli anketler oluşturabilirsiniz. Bu değerli geri bildirim sağlar.
Daha fazla bilgi edinin

Bunu Nasıl Yapıyoruz?

Araştırıyoruz

Kullanıcılar nerede neler yapıyor? Bunları inceliyoruz.

Tasarlıyoruz

Eksik veya olmayan yerleri tamamlayan tasarımlar yapıyoruz.

Kodluyoruz

İhtiyacınıza yönelik en uygun platformda yazılımı yapıyoruz.

Test Ediyoruz

Yaptığımız işleri tüm senaryolara uyarlayarak hataları tespit ediyoruz.