page loader

Çevrimiçi Reklam Potansiyel Müşterileriniz Sizi Arıyor.3.52 dakikalık videoyu izleyin.

Çevrimiçi Reklam Nedir?

Çevrimiçi reklamcılık, reklamlarınızı ürün ya da hizmetlerinizle ilgilenmesi muhtemel kişilere göstermenize olanak tanırken, ilgilenmeyen kişilere filtre uygulayarak göstermez. Ayrıca bu kişilerin reklamlarınızı tıklayıp tıklamadığını takip edebilirsiniz. Çevrimiçi reklamcılık potansiyel müşterilere birden çok aygıt (masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar) kullandıklarında ulaşma olanağı tanır.

Çevrimiçi Reklam Hizmetlerimiz

Reklam Hedefleme

Hedefleme, reklamlarınızın belirli ilgi alanları olan, diğer bir ifadeyle, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kişilere ulaşmasını sağlamanıza ve bu kişilere ilgili reklamlar göstermenize olanak tanır.
Daha fazla bilgi edinin

Maliyet Kontrolü

Paranızı nasıl harcayacağınızı kontrol etmenize olanak tanır. Minimum tutar yoktur. Ayda, günde ve reklam başına ne kadar harcayacağınızı seçebilirsiniz. Yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.
Daha fazla bilgi edinin

Raporlama

Hangi reklamların tıklama alıp almadığını öğrenerek, kampanyanızda nerelere yatırım yapacağınızı hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Bu, sonuç olarak yatırım getirinizi artırabilir.
Daha fazla bilgi edinin

Bunu Nasıl Yapıyoruz?

Öğreniyoruz

Ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi alıyoruz.

Hedefliyoruz

Ürün veya hizmetlerinize yönelen müşteri kitle profilinizi oluşturuyoruz.

Anahtar Kelime

Anahtar kelimeler ile müşterilerinize ulaşıyoruz.

Raporlama

Tüm kampanya veya reklam gruplarına ait detaylı raporlar hazırlıyoruz.

Bazı Referanslarımız